pl en de
 

Definicja na dzisiaj

Standaryzacja bazy

ujednolicenie zapisu danych w bazie obejmujący na przykład wielkość liter, sposób zapisu kodów pocztowych, nazw ulic czy miejscowości, form imion itp. Standaryzacja ma wpływ na integralność bazy danych (link)

 
 

Aktualności

2017-09-06 - Kolejny program partnerski obsługiwany przez EDS

Rusza kolejny program partnerski obsługiwany przez EDS. Tym razem zajmiemy się programem skierowanym do sieci dystrybucyjnej naszego klienta. Do obsługi wykorzystamy nie tylko DataHawk ale także dedykowaną platformę B2B. Klient docenił nasze doświadczenie. Znalazło się w niej wiele ciekawych rozwiązań między innymi do komunikacji z uczestnikami, rejestracji użytkowników oraz przetwarzania deklaracji udziału.

2017-09-06 - Kolejny program partnerski obsługiwany przez EDS

2017-06-15 - Dokumentacja bezpieczeństwa danych osobowych

Nasza aktualności zazwyczaj dotyczą usług związanych z budowaniem baz danych oraz przejmowaniem procesów biznesowych jednak nadal zajmujemy się także opracowywaniem dokumentacji bezpieczeństwa danych osobowych. Tym razem naszym klientem jest firma Josera Polska dla której przygotowujemy pełną dokumentację ochrony danych osobowych wraz z krótkim szkoleniem dla kluczowych pracowników firmy.

więcej

2017-03-23 - Zatrudniamy!

Do obsługi nowego projektu dla niemieckiego klienta działającego na polu automatyki przemysłowej poszukujemy:

studentów do aktualizacji baz danych
komponentów elektrotechnicznych

Wymagania:

• Podstawowa znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
• Znajomość komponentów elektrotechnicznych.
• Czytania ze zrozumieniem opisów technicznych.

Oferujemy:

• Pracę na umowę-zlecenie w biurze w centrum Poznania.
• 8h dziennie od 8:00 – 16:00.
• Przyjazną atmosferę młodego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres praca@e-datasystems.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanej aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

więcej

2017-01-03 - Komercyjne bazy danych

Nasi klienci coraz częsciej pytają nas o komercyjne bazy danych B2B. Oferujemy bazy danych z różnych branż polskiego rynku. Na potrzeby akcji marketingowej segmentu samochodów użytkowych Citroen przygotowaliśmy ostanio bazę +100 000 rekordów.

Na przygotowanie takiej bazy składa się nie tylko połączenie pozyskanych baz ale przede wszystkim zadbanie o ich spójność i higienę. Nalezy przeprowadzić szereg czynności unifikujących zapis poszczególnych pól, weryfikujących poprawność składni oraz (w miarę możliwości) uzupełniających brakujące dane. Wszystko to umożliwia ostatecznie wyszukanie w bazie potencjalnych duplikatów.

Oferowane przez nas bazy pochodzą w 100% z legalnych źródeł oraz mają wysoki poziom "docieralności" zabezpieczony gwarancją zwrotu wadliwych rekordów. 

więcej

2016-08-06 - Wsparcie Radiology.pl

2016-02-13 - Jesteśmy na MM15PL

E-commerce być może nie jest naszym podstawowym środowiskiem działania ale jednak zdarza się w nim poruszać. Niektóre nasze działania mogą dopełniać procesy działania e-biznesów. Checmy być na bieżąco więc przez najbliższe dwa dni można nas spotkać na #MM15PL.

W tym roku polska konferencja Meet Magento odbywa się w Poznaniu (i to całkiem niedaleko naszej siedziby) więc choć pracy sporo będziemy wyrywali się na niektóre prezentacje i warsztaty. Meet Magento to konferencja, która choć toczy się wokół handlu elektronicznego, porusza wiele kwestii związanych z biznesem, marketingiem i technologiami. MM jest też okazją do ciekawych spotkań. Do zobaczenia!

więcej

2015-07-23 - Rozwijamy współpracę

Mimo okresu wakacyjno/urlopowego praca wre. Dotychczasowa współpracaca zachęciła firmę Blumenbecker do powierzenia nam kolejnego, bardziej zaawansowanego i wymagającego elementu procesu. Jest to dla nas najlepsze świadectwo zadowolenia z wykonywanej przez nasz zespół pracy jekie możemy otrzymać od klienta. Blumenbecker zdecydował się rozwinąć współpracę i powierzyć nam nowe zadania. Dotychczas zajmowaliśmy się uzupełnianiem baz podezespołów wykorzystywanych w procesie produkcji o informacje niezbędne do przygotowania planów produkcji. Teraz współpraca ta rozszerza się na samodzielne przygotowywanie tych planów. Aktualnie osoba odpowiedzialna za ten projekt jest szkolona w zakładzie Blumenbecker w Beckhum.

więcej

2015-03-09 - Szkolenie

Od czasu do czasu zdarza nam się szkolić. W ubiegłym tygodniu mielismy okazję prowadzić szkolenie z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych dla jednego z naszych klientów. Szkolenie miało na celu zapoznanie kluczowych pracowników firmy z wdrażaną Polityką Bezpieczeństwa Danych Osobowych oraz przygotować ich do wykorzystywania jej w praktyce.

Staramy się aby przekazywane na szkoleniach informacje odnosiły się właśnie do zastosowań spotykanych w codziennej pracy choć nie da się uniknąć czystej teorii.

więcej

2014-08-28 - K&Y

Nasza współpraca z agencją Kid & Young ma już bardzo długłą tradycję. To już kolejny raz wspieramy ich swoimi usługami w akcji konsumenckiej dla producenta kaszek dla dzieci. Do obsługi tej akcji wykorzystujemy naszą platformę Data Hawk. Dzięki niej my mamy możliwość kontrolowania jakości wprowadzanych danych a klient otrzymuje możliwość stałego dostępu do tworzonej bazy oraz "wyciągania" danych z wykorzystaniem selektywnego eksportu czyli okreśłaniu kryteriów koniecznych dla eksportowanych danych.

więcej

2014-03-07 - Witamy Intangible Spring

2014-02-03 - Rozpoczynamy eksport naszych usług.

2013-10-17 - Nowa siedziba!

2013-08-21 - Rośnij z Niebieskim Misiem

2013-05-09 - Nowe elementy na stronie WWW

2013-03-13 - Nowa usługa

Opracowywana przez nas platforma będzie gotowym narzędziem do prowadzenia jednorazowych oraz długotrwałych programów partnerskich przede wszystkim o charakterze B2B. Nie będziemy ujawniać szczegółów przed premierą ale możemy uchylić nieco rąbka tajemnicy. Stawiamy na dwukierunkową komunikację (na przykład ze sprzedawcami) umożliwiając nie tylko prezentację oferty czy produktów ale także feedback. Przede wszystkim jednak chcemy umożliwić prowadzenie aktywnych działań motywacyjnych i pro-sprzedażowych. Konkursy dedykowane sprzedawcom? Akcje lojalnościowe B2B? Szkolenia czy badania rynku? Już niedługo pokażemy nasze rozwiązanie!

więcej